UK Bookmakers

Ostatni Weekend Małej Ligi w Kutnie

Administrator.

IMG 20190914 094517581 HDROstatni raz w tym roku krośniewicka drużyna trenowała na obiektach Małej Ligi Baseballu i Softballu w ramach Weekendu Małej Ligi. Trzy dni (13-15 września) to czas spędzony wspólnie na boisku, w hotelu, przy stole w czasie posiłków – jednym słowem integracja. Kto nie był na wspólnym wyjeździe z drużyną, ten nie wie, jakie to przeżycie.

Tym razem w piątek spadł deszcz, więc treningi zostały skrócone. Dla zawodników i zawodniczek był to czas spędzony w pokojach. Na szczęście dobra aura w sobotę i w niedzielę pozwoliła zrealizować resztę zajęć zgodnie z planem, a po treningach można było skorzystać z chwili zasłużonego relaksu w kutnowskim aquaparku.

Oprócz wewnętrznego sparingu i treningów udało się obejrzeć finałowy mecz PLAY-OFF seniorów o mistrzostwo Polski pomiędzy MKS Stal BiS Kutno a Dębami Osielsko. W rywalizacji najlepszych drużyn 2019 roku zespół z Osielska okazał się lepszy, wygrywając 5 do 3. W tym właśnie meczu można było aż trzykrotnie obejrzeć tzw. home run, czyli takie uderzenie wykonane przez zawodnika, w wyniku którego piłka szybuje poza linię końcową boiska. To nie lada sztuka, gdyż boisko ma około 90-100 metrów długości. 

Za dwa tygodnie zawodniczki Softballowego Klubu Sportowego z roczników 2004-2008 pojadą na Mistrzostwa Polski juniorek młodszych do Miejskiej Górki (koło Rawicza). Potyczki o takiej randze to wielkie przeżycie dla każdej drużyny. Zespół już dziś prosi: Trzymajcie za nas kciuki!!!

 

zdgoogle 96dp zdjęcia

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here