UK Bookmakers

FINAŁ LIGI TENISA ZIEMNEGO

Administrator.

20190811 130016W niedzielę, 11 sierpnia 2019r. w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się finał ligi tenisa ziemnego. Do udziału w zmaganiach zaproszono miłośników tej dyscypliny, którzy uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ramach wakacyjnej ligi (odbywały się one na boisku wielofunkcyjnym na stadionie miejskim w Krośniewicach). 

W tegorocznym finale wzięło udział 6 zawodników, którzy po losowaniu miejsca w grupie rozpoczęli rozgrywki. Pierwszy mecz w grupie A rozpoczął się o godzinie 10:15. Mecze toczyły się do dwóch wgranych setów, a w przypadku remisu o zwycięstwie decydował tie-break. W grupach obowiązywał system ,,każdy z każdym”. W turnieju nie zabrakło spektakularnych zagrań – asów serwisowych, bardzo szybkich serwisów, precyzyjnej wymiany piłek. Szczególne zdolności i nienaganną techniką gry mogli poszczycić się zawodnicy z Kutna – Kamil Olejniczak i Jakub Robak, którzy od początku wydawali się być faworytami turnieju. W meczu finałowym wygrał Jakub Robak 6:4; 6:4. Drugie miejsce zajął wspomniany zawodnik Kamil Olejniczak. Mecz o trzecie miejsce trwał wyjątkowo długo - punkt za punkt, żaden z zawodników nie chciał dać łatwo za wygraną i po długiej partii ostateczne trzecią lokatę zajął Łukasz Marciniak, zeszłoroczny finalista, a zmierzył się z nim radny Andrzej Bonawenturczak.

Po zakończeniu rozgrywek finałowa trójka uczestników stanęła do pamiątkowej fotografii, zawodnicy pogratulowali sobie dobrej kondycji i życzyli dalszych sukcesów sportowych.

 

zdgoogle 96dp zdjęcia

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here