UK Bookmakers

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ – HALA ZAMIAST PLENERU

Administrator.

20190616 153111

Na niedzielę, 16 czerwca 2019r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zaplanowało otwarcie sezonu piłki siatkowej w plenerze, na piaszczystym boisku przy hali sportowej, lecz warunki atmosferyczne pokrzyżowały plany zarówno organizatorom, jak i uczestnikom zmagań. Wiał silny wiatr, więc zachodziła obawa, że efekt końcowy turnieju będzie bardziej konsekwencją szczęścia niż umiejętności siatkarzy. Całość rozgrywek przeniesiono na boisko z nawierzchnią syntetyczną w hali sportowej GCKSiR. 

W rozgrywkach zmierzyły się trzy zespoły reprezentujące Kutno, Łęczycę i Krośniewice. Turniej przeznaczony był dla drużyn o składach mieszanych –  jednym z warunków uczestnictwa był stały udział w grze uczestniczki płci pięknej. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”, więc odbyły się 3 spotkania. Tym razem, w przeciwieństwie do wcześniej rozgrywanych turniejów, nie zanotowano tie-breaków, klarowne wyniki nie pozostawiały wątpliwości, kto jest zwycięzcą pojedynku pomiędzy drużynami. Pierwsze miejsce zajął zespół Kutno Team, drugą lokatę wywalczyli gospodarze, czyli reprezentacja Krośniewic, a trzecie miejsce zajęła drużyna Dream Team z Łęczycy. Puchary i dyplomy wręczyła dyrektor GCKSiR w Krośniewicach Małgorzata Przygodzka.

Zgodnie z tradycją podczas imprezy nie mogło zabraknąć nieodzownego elementu, czyli muzyki reggae w tle, która swoim pozytywnym brzmieniem dobrze wpływa na uczestników turnieju i nieodzownie kojarzy się z latem, słońcem, piaskiem. Po zakończonych rozgrywkach organizatorzy zasiedli przy wspólnym stole i regenerowali siły przy kiełbaskach z grilla upieczonych przez pracowników GCKSiR w Krośniewicach. 

Sędziami podczas turnieju byli Jacek Postolski i Miłosz Gawrysiak – instruktorzy GCKSiR. Oprawę muzyczną oraz fotorelację z przebiegu imprezy zapewnił Damian Wacławski – informatyk GCKSiR. 

GCKSiR w Krośniewicach dołoży wszelkich starań, aby zorganizować turniej piłki plażowej w sezonie letnim na boisku przy hali sportowej. Kadra instytucji już dziś zaprasza wszystkich miłośników gry na piasku, zwłaszcza że lato mamy piękne i gorące, ale boisko do siatkówki plażowej na Copacabana przy Kwiatowej można wykorzystywać także rekreacyjnie i grać z przyjaciółmi.

 zdgoogle 96dp  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here