UK Bookmakers

III Weekend Małej Ligi w Kutnie

Administrator.

IMG 20190608 105455088W miniony weekend (7-9 czerwca 2019r.) zawodniczki Softballowego Klubu Sportowego odwiedziły obiekty Małej Ligi w Kutnie ostatni raz przed wakacjami. Tym razem, podobnie jak poprzednio, pogoda dopisała, więc drużyna mogła w 100% zrealizować program. Oprócz treningów na boiskach w planie sportowego weekendu był też pobyt w aquaparku – sobotni popołudniowy trening to prawie dwie godziny zabawy w wodzie.

Teraz nadeszła chwila zasłużonego wakacyjnego odpoczynku, a wraz z początkiem września nastąpi powrót do intensywnych przygotowań do mistrzostw Polski juniorek młodszych. Zawody odbędą się 28-29 września w Miejskiej Górce koło Rawicza.

Wakacje to czas leniuchowania, ale treningi będą się odbywać regularnie w każdą środę o godz. 16.30 w hali GCKSiR w Krośniewicach, natomiast w piątki o godz. 16.00 na boisku przy ul. Poznańskiej (obok budynku dawnej szkoły podstawowej). Będzie to znakomita okazja, aby zacząć swoją przygodę z softballem i spróbować tej wciąż egzotycznej w Polsce dyscypliny. Softballowy Klub Sportowy chętnie przyjmie nowe zawodniczki w wieku od 8 lat. Kontakt do trenera – tel. 697-602-246.

 

zdgoogle 96dp zdjęcia

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here