UK Bookmakers

Drugi Weekend Małej Ligi w Kutnie

Administrator.

MVIMG 20190518 141624535Po raz drugi w tym sezonie 25-osobowa grupa młodych softballistów z Krośniewic uczestniczyła w Weekendzie Małej Ligi w Kutnie (tak nazywa się program, w ramach którego odbywają się turnieje, które mają na celu stworzenie wszystkim drużynom możliwości treningu oraz udziału w rozgrywkach na profesjonalnych obiektach). Od 17 do 19 maja zawodniczki podnosiły swoje umiejętności pod okiem trenerów. 

Tym razem oprócz realizacji zadań treningowych i wewnętrznych sparingów zostały rozegrane dwa oficjalne mecze z drużyną Sówek Czernikowo. Niestety, w obydwu spotkaniach krośniewiczanki musiały uznać wyższość przeciwniczek, przegrywając 12 do 5 oraz 16 do 3. Teraz należy szybko podnieść głowę do góry, przeanalizować błędy i dalej przygotowywać się do mistrzostw Polski juniorek młodszych. Każdy, nawet przegrany mecz jest bardziej wartościowy od treningu.

Weekend z softballem był udany mimo porażki i cenny pod względem przygotowań sportowych. Pogoda znów dopisała, choć zapowiadano burze z gradem. Trzy dni spędzone na boiskach bardzo szybko minęły. Kolejne zawody już za trzy tygodnie.

zdgoogle 96dp zdjęcia

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here