UK Bookmakers

Sportowa majówka z GCKSiR

Administrator.

WP 20190501 001W środę, 1 maja 2019r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało sportową majówkę. W wydarzeniu wzięły udział 82 osoby – 70 rowerzystów i oraz 12 miłośniczek spacerów z kijkami nordic walking. Spotkanie obu grup nastąpiło w Pernie. Leśna Klasa z pięknym krajobrazem  była wymarzonym miejscem na wspólny wypoczynek, zwłaszcza w ciepły majowy dzień, gdy wiosenna przyroda ukazuje całą swoją krasę.

Grupa rowerzystów wyruszyła sprzed hali sportowej GCKSiR w Krośniewicach i miała do pokonania łącznie 17 km. Trasa pierwszego w tym roku rajdu rowerowego wiodła ulicami Kwiatową, 3 Maja, Kolejową, Parkową, Błońską do Pomarzan i dalej do lasu w Pernie. W drodze powrotnej rowerzyści przejechali przez Kajew. Natomiast uczestnicy marszruty przez las mieli łącznie do pokonania dystans ok. 8 km, a ich trasa wiodła duktem leśnym.

Obydwie grupy od godziny 12:30 regenerowały swoje siły na łonie natury. Rowerzyści i ,,chodziarze” mogli odpocząć na świeżym powietrzu, zjeść posiłek oraz wziąć udział w zmaganiach sportowych. Miłosz Gawrysiak przeprowadził kilka konkursów opartych na rywalizacji w grupach, w parach oraz indywidualnym udziale uczestników. Można było m.in. zmierzyć się z przeciwnikami w rzutach do celu, w łowieniu na czas drewnianych ryb, wziąć udział w wyścigach synchronicznych.

Po odpoczynku uczestnicy sportowej majówki ustawili się do wspólnego zdjęcia, a następnie wyruszyli w drogę powrotną do Krośniewic – jedni na rowerach, inni z kijkami w dłoniach.

Kolejny rajd rowerowy już w czerwcu. Po wiosennej rozgrzewce GCKSiR planuje dłuższą trasę, tym razem do Tumu.

 zdgoogle 96dp  zdjęcia p. Janusza Osowskiego

 

zdgoogle 96dp zdjęcia GCKSiR 

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here