UK Bookmakers

III Turniej Tenisa Ziemnego Na powitanie wiosny

Administrator.

W niedzielę, 7 kwietnia 2019r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało w hali sportowej III Turniej Tenisa Ziemnego Na powitanie wiosny. Było to wydarzenie adresowane do wszystkich sympatyków gry w tenisa ziemnego z terenu gminy Krośniewice oraz najbliższych okolic (kategoria open). Do udziału w rozgrywkach, podobnie jak w ubiegłym roku, zgłosiło się siedmiu zawodników.

Uczestników rozgrywek podzielono w drodze losowania na dwie grupy –pierwsza liczyła trzech, a druga czterech graczy. W grupach rozegrano spotkania w systemie ,,każdy z każdym”. Ustalono, że do kolejnego etapu rozgrywek przechodzą dwie osoby. Zwycięzcy grup grali bezpośrednio o pierwsze i drugie miejsce, natomiast zawodnicy z drugą lokatą w grupach walczyli o trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju. Rywalizowano do dwóch wygranych gemów. Ze względu na długie wymiany piłki, dla usprawnienia rozgrywek, ustalono, że gra toczy się z początkowym stanem gemów 3:3. Kilka meczy zakończyło się dogrywką w postaci tie-breaka do 7 pkt. W ciągu kilku godzin wyrównanej gry zaobserwowano wiele szybkich wymian piłek i kilka ładnych asów serwisowych. Rozgrywki trwały od godziny 10:00 do 14:30.

W tegorocznej edycji turnieju od samego początku prym wiódł zawodnik z Kutna – Kamil Olejniczak – niekwestionowany zwycięzca turnieju. Drugą lokatę zajął zeszłoroczny triumfator zmagań tenisowych – Marian Chmielecki z Krośniewic. Trzecie miejsce wywalczył Łukasz Marciniak z Krośniewic. Pozostałymi uczestnikami turnieju byli: Maciej Zemło, Jakub Borkowski, Jarosław Kacprzak, Miłosz Gawrysiak.

Funkcję sędziów turnieju pełnili Miłosz Gawrysiak – kierownik hali sportowej oraz Paweł Górnik – instruktor rekreacji ruchowej GCKSiR. Po zakończeniu rozgrywek zwycięzcy otrzymali puchary z rąk dyrektor GCKSiR w Krośniewicach Małgorzaty Przygodzkiej.

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here