UK Bookmakers

Ferie na lodowisku

Administrator.

 DSC0477W feryjne wtorki i czwartki odbywały się wyjazdy na kutnowskie lodowisko. Wycieczki zorganizowało Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach, a uczestniczyli w nich mieszkańcy gminy – dzieci i młodzież. W zajęciach wzięło udział 14 osób, które korzystały z możliwości uprawiania pięknej zimowej dyscypliny sportu od okiem instruktorów GCKSiR.

Celem wyjazdów było propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, nauka i doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach, rozwijanie indywidualnych zainteresowań, integracja dzieci i młodzieży z terenu gminy oraz oczywiście dobra zabawa. Uczestnicy wycieczek chętnie brali udział w zajęciach. Niektórzy dzięki zdobytym wcześniej umiejętnościom oddawali się łyżwiarskim szaleństwom, inni stawiali pierwsze kroki na lodowej tafli. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się pomoc instruktora i kolegów, ale wiadomo – wszystko jest trudne, zanim stanie się proste, więc nikt się tym nie przejmował. Bardzo szybko okazało się też, że pobyt na lodowisku jest nie tylko świetną formą rozrywki, ale przede wszystkim stwarza możliwość intensywnej aktywności ruchowej, a ponadto sprawia naprawdę wiele przyjemności.

Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z zajęć na lodowisku, gdyż każdy osiągnął to, co zaplanował – jednym udało się zdobyć podstawowe umiejętności, inni z radością wykorzystali to, czego nauczyli się wcześniej, motywując tym samym grupę początkujących łyżwiarzy do wysiłku. Kadra GCKSiR ma nadzieję, że osoby uczestniczące w zajęciach jeszcze nie raz wybiorą się na lodowisko z przyjaciółmi czy rodziną, a jeśli nie – kolejna szansa na lekcję łyżwiarstwa za rok, w czasie następnych ferii. Najważniejsze, żeby w wolnych od nauki dniach nie oddawać się w pełni zwykłemu lenistwu, bo to ogromne marnotrawstwo i strata – przede wszystkim dla samego lenia.

 

 google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here