UK Bookmakers

Ferie z softballem w GCKSiR w Krośniewicach

Administrator.

APC Collage   2019.03.07 12.00   003W trakcie ferii zimowych trzy razy w tygodniu odbywały się treningi softballu w hali sportowej GCKSiR. Każdy, kto nie wyjechał poza miasto, miał możliwość uczestniczenia w zajęciach. Można było spróbować swoich sił w rzucie i chwycie piłki oraz w trudnej sztuce odbijania. Oprócz zawodniczek trenujących na co dzień softball pojawiło się kilka nowych osób, które zainteresowały się tym sportem i chciały go lepiej poznać.

Od tego roku treningi softballa odbywają się w ramach działalności Softballowego Klubu Sportowego. Stowarzyszenie powstało, aby usamodzielnić środowisko krośniewickich zawodników i umożliwić im aktywność w ramach własnego klubu. Wszystkich, którzy chcieliby oderwać się od komórki i komputera, trenerzy zapraszają na zajęcia. Oprócz poznania tajników tej dyscypliny w programie treningów są również ćwiczenia ogólnorozwojowe, a dzięki nim można poprawić swoją kondycję fizyczną. Zaproszenie jest kierowane szczególnie do dziewcząt w wieku 9-12 lat. Uczestniczenie w zajęciach i przynależność do drużyny niesie z sobą wiele korzyści – dobrą kondycję, zwiększenie koncentracji, rozwijanie pewności siebie i umiejętności współpracy w zespole. Gry drużynowe sprzyjają nawiązywaniu relacji i utrzymaniu dobrego kontaktu z innymi osobami, rozwijają poczucie koleżeństwa i towarzyskość, uczą również zasad fair play i szacunku dla rywala oraz przygotowują zawodników do walki do samego końca, bez poddawania się, a to też ważna cecha, która pomaga w różnych dziedzinach życia, nie tylko w sporcie. Ponadto na boisku kształtuje się odpowiedzialność i zaufanie do innych.

Treningi softballu są całkowicie bezpieczne. Piłki są miękkie, a pałki używane tylko w odpowiednich okolicznościach.

Krośniewicki klub zaprasza na treningi w hali sportowej GCKSiR w każdą środę o godz. 16.00 oraz w piątek o 17.00.

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here