UK Bookmakers

Krośniewiczanki w kadrze Polski juniorek młodszych w softballu

Administrator.

APC Collage   2019.03.07 11.41   001W dniach 26-27 stycznia 2019r. w Żorach odbyła się konsultacja szkolenia reprezentacji Polski juniorek młodszych w softballu. W szerokim składzie kadry naszego kraju znalazły się trzy krośniewiczanki – Wiktoria Gąsiorowska, Julia Rogowska i Ewelina Smolarska. Dzięki współpracy miasta z klubem zawodniczki mają możliwość trenowania softballu. Obecnie kadrowiczki przygotowują się do startu w mistrzostwach Europy, które odbędą się w lipcu w Zagrzebiu (Chorwacja). Samo powołanie jest już dla nich dużym wyróżnieniem, a kto wie – może uda im się dostać do ścisłej siedemnastki i pojechać na zawody finałowe do Chorwacji?

Softball jest nadal egzotyczny w naszym kraju, ale z pewnością jest też bardzo widowiskowy. Udział w treningach stwarza wiele możliwości wyjazdów na turnieje, nawiązania nowych kontaktów. Przed krośniewickimi reprezentantkami szansa na niezapomniane przeżycia, a może na życiową przygodę.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here