UK Bookmakers

ESPORT – TURNIEJ FIFIA

Administrator.

IMG 20190213 115425W trzecim dniu ferii – w środę, 19 lutego 2019r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 w Krośniewicach zorganizowało turniej FIFA w dwóch kategoriach wiekowych (od 7 do 11 oraz od 12 do 15 lat). Rozgrywki były odpowiedzią na powszechne zainteresowanie młodych ludzi grami komputerowymi.

W turnieju wzięło udział 27 uczestników. Ze względu na dużą liczbę graczy mecze prowadzono w trzech salach. Zanim jednak przystąpiono do rywalizacji, odbyło się losowanie. Zawody rozegrano systemem pucharowym, czyli kto przegrywał, ten odpadał. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla pierwszych trzech miejsc w danej kategorii wiekowej oraz za zdobycie największej liczby bramek, a więc dla króla strzelców. Starcia były bardzo zacięte, a emocji nie brakowało. Ostatnie mecze pokazały, że walka do końca zawsze się opłaca. Po czterogodzinnej batalii zostali wyłonieni laureaci, którzy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
I grupa wiekowa:
I miejsce - Alan Błaszczyk
II miejsce - Kacper Wosiak
III miejsce - Gracjan Dolat
Król strzelców - Alan Błaszczyk

II grupa wiekowa:
I miejsce - Oskar Kotliński
II miejsce - Jakub Gąsiorowski
III miejsce - Bartosz Drzewiecki
Król strzelców - Bartosz Drzewiecki

Turniej prowadzony był przez Arkadiusza Sochalę oraz Damiana Wacławskiego, a trofea zostały wręczone zwycięzcom przez dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Katarzynę Miziołek. Nagrody rzeczowe ufundowało Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach, ale po części były również sponsorowane przez NEO PUNKT w Krośniewicach.

Należy podkreślić, że rywalizacja w wykreowanym świecie została doceniona i zyskała miano esportu. Współzawodnictwo w ramach turnieju jest dowodem na to, jak szerokie jest zainteresowanie miejscowych przedstawicieli młodego pokolenia tą dziedziną, a umiejętności, które zaprezentowali uczestnicy, zasługują na uwagę, bo są to bardzo młodzi ludzie. Z pewnością częste spędzanie wolnego czasu przy komputerze nie jest zdrowe ani dla psychiki, ani dla sylwetki, ale we współczesnym świecie informatyka jest dziedziną bardzo szeroką i niezbędną do życia, stwarzającą też duże i różnorodne możliwości pracy zawodowej oraz spędzania wolnego czasu. Zdobywanie umiejętności i doskonalenie jest więc potrzebne, ale wiadomo – we wszystkim najważniejszy jest umiar, a do gry w FIFĘ warto dołożyć aktywność na boisku – prawdziwym, nie wirtualnym.


Organizatorzy turnieju – GCKSiR oraz Szkoła Podstawowa nr 1 serdecznie dziękują Właścicielom sklepu NEO PUNKT w Krośniewicach za udział w sponsorowaniu nagród, które otrzymali uczestnicy turnieju.

 google round logo zdjęcia 
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here