UK Bookmakers

Memoriał Krzysztofa Hyzopskiego

Justyna Szadkowska.

DSC 0381W sobotę, 2 grudnia 2017 roku w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się Memoriał Krzysztofa Hyzopskiego – turniej halowej odmiany piłki nożnej, poświęcony pamięci byłego zawodnika MKS Expom Krośniewianka. Organizatorem turnieju był Zarząd MKS Expom Krośniewianka we współpracy z GCKSiR w Krośniewicach.

Przed rozpoczęciem turnieju Tomasz Marciniak – prezes MKS Expom Krośniewianka powitał rodzinę, sponsorów, sędziów, zawodników i kibiców, po czym nastąpiła minuta ciszy. Memoriał, zgodnie z tradycją, otworzyli Rodzice Krzysztofa. W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy, których skład był następujący:

  Grupa A:                                              Grupa B:

1. BZURA MŁOGOSZYN                     1. WITONIANKA

2. KS KUTNO                                     2. HYZIO TEAM

3. OSTROVIA                                     3. WIDZEWSKIE KROŚNIEWICE

4. MKS Expom Krośniewianka              4. DĄBROWIANKA


Rozgrywki toczyły się systemem grupowym. Każdy mecz trwał dwa razy po 8 min., ze zmianą stron przez drużyny. Rozgrywano na przemian mecze z obu grup, aby równomiernie rozłożyć siły, aż do wyłonienia zwycięzców. Po dwie drużyny z każdej grupy wchodziły do półfinału. W grupie A pierwsze miejsce zdobyła drużyna KS KUTNO, a drugie wywalczył zespół MKS Expom Krośniewianka. W grupie B pierwsze miejsce zajęła drużyna pod nazwą HYZIO TEAM, a drugie – WITONIANKA. W pierwszym półfinale spotkały się drużyny KS KUTNO i WITONIANKA – mecz zakończył się zwycięstwem WITONIANKI 3:2. Drugi półfinał rozegrały krośniewickie drużyny HYZIO TEAM i MKS EXPOM Krośniewianka. W tym przypadku lepszy wynik uzyskała drużyna HYZIO TEAM, która zwyciężyła 2:1. W meczu o trzecie miejsce spotkały się zatem drużyny KS KUTNO i MKS Expom Krośniewianka. Z tego pojedynku zwycięsko wyszła krośniewicka drużyn, wygrywając 3:2. W finale zmierzyły się WITONIANKA i HYZIO TEAM. Ostatecznie w turnieju zwyciężyła drużyna HYZIO TEAM, pokonując przeciwników 6:0.
Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Jakub Raj (KS WITONIANKA), najwięcej bramek zdobył Adrian Krzymieniewski (KS KUTNO), a za najlepszego bramkarza uznano Miłosza Cieślińskiego (HYZIO TEAM).
Po rozegraniu meczu finałowego przystąpiono do wręczenia pucharów i statuetek. Czynności tej dokonali Rodzice śp. Krzysztofa Hyzopskiego. Następnie podziękowania otrzymali sponsorzy oraz współorganizatorzy memoriału i oficjalnie zakończono turniej poświęcony pamięci zawodnika Krośniewianki, którego pasją była piłka nożna.

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here