UK Bookmakers

XIV Mistrzostwa Krośniewic w Futsalu

Justyna Szadkowska.

 DSC0056W niedzielę, 26 listopada 2017 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało XIV Mistrzostwa Krośniewic w Futsalu o Puchar Burmistrza Krośniewic. Turniej skierowany był do sympatyków halowej odmiany piłki nożnej. W tegorocznej edycji wzięło udział 6 drużyn (51 zawodników), m.in. z Krzesina i Kutna, ale najliczniej reprezentowane były Krośniewice. W grupie A znalazły się następujące drużyny: BULI SQUAD, EXPOM, FC DRZEWCE. Natomiast w grupie B zagrały zespoły: COLA CABANA, FC KRZESIN i AUTYZM SQUAD.

Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 10.30. Rywalizacja w grupach prowadzona była systemem ,,każdy z każdym”. Mecze drużyn z poszczególnych grup odbywały się naprzemiennie, aż do wyłonienia półfinalistów. Na pojedynczy mecz składały się dwie połowy trwające 7 min. każda, ze zmianą stron przez drużyny. Po rozegraniu 6 spotkań z pierwszego miejsca w grupie A do półfinału zakwalifikował się EXPOM, a  drugie miejsce w tej samej grupie zajął zespół BULI SQUAD. W grupie B pierwsze miejsce wywalczyła drużyna FC KRZESIN, a drugie Cola Cabana. W kolejnym etapie rozgrywek przeciwnicy zostali zestawieni krzyżowo (pierwsza drużyna z grupy A zmierzyła się z drugą drużyną z grupy B, zwycięzca z grupy B ze zdobywcą drugiej lokaty w grupie A). Do finału przeszły drużyny EXPOM i BULI SQUAD, natomiast w meczu o III miejsce zmierzyły się drużyny COLA CABANA i FC KRZESIN. W finale zwyciężyła drużyna EXPOM. II miejsce na podium zagwarantowała sobie drużyna BULI SQUAD, a na III miejscu znalazła się COLA CABANA. W składzie ostatniego z wymienionych zespołów wystąpił Damian Zasadziński, najlepszy bramkarz turnieju, którego umiejętności doceniła komisja złożona z organizatorów wraz z sędzią mistrzostw. Królem strzelców został Filip Kalinowski – reprezentant EXPOMu, zdobywca 8 bramek dla swojego zespołu.

Puchary, statuetki i dyplomy zwycięskim drużynom oraz wyróżniającym się zawodnikom wręczyli wiceburmistrz Jakub Krygier oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach Małgorzata Przygodzka. Zawody prowadzili Paweł Górnik oraz Miłosz Gawrysiak – pracownicy GCKSiR w Krośniewicach. Mecze były sędziowane przez Mirosława Krzemińskiego – doświadczonego arbitra, który wielokrotnie pełnił funkcję sędziego w czasie rozgrywek organizowanych przez GCKSiR. 

 google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here