UK Bookmakers

Bilard na topie! – pierwszy turniej zakończony

Justyna Szadkowska.

bilardWe wtorek, 5 grudnia 2017 roku zakończyła się ostatnia sesja turnieju bilarowego (odmiana 8-bil) zorganizowanego przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach, a skierowanego do młodzieży uczącej się w Zespole Szkół nr 1 w Krośniewicach. W ciągu trzech tygodni poprzedzających finał, w każdy wtorek i czwartek, rozgrywano spotkania w czasie trwania szkolnych zajęć świetlicowych i rekreacyjnych. Pomysłodawczynią turnieju była Julita Szczepankiewicz – nauczyciel- bibliotekarz, a zarazem pracownik GCKSiR w Krośniewicach. Okazało się, że wielu młodych ludzi interesuje się bilardem, wielu z chęcią uczestniczyło w zajęciach poprzedzających zawody. Do turniejowych zmagań zgłosiło 18 graczy. W pierwszych dwóch tygodniach rozgrywek, od 21 listopada do 1 grudnia 2017 roku, przeprowadzono spotkania systemem pucharowym. Tym sposobem do półfinału zakwalifikowało się 9 zawodników, a w finale spotkała się czołówka – 5 najlepszych graczy. Rozgrywki finałowe przeprowadzone były systemem „każdy z każdym”.

Do turnieju zgłosili się następujący uczniowie:
Kacper Rzetelski, Kacper Zduńczyk, Jakub Bartniak, Kacper Dzikowski, Kornel Emerle, Damian Wojtczak, Oskar Duczyński, Oskar Komorek, Julian Kazimierski, Kacper Jędrzejczak, Mateusz Tomes, Gracjan Puchalski, Artur Kanas, Kamil Waliszewski, Dominik Brudnowski, Jakub Walczak, Mateusz Nodzak, Krzysztof Szadkowski.

W rozgrywkach półfinałowych uczestniczyli:
Kacper Rzetelski, Kacper Zduńczyk, Kornel Emerle, Damian Wojtczak, Julian Kazimierski, Kacper Jędrzejczak, Mateusz Tomes, Gracjan Puchalski, Artur Kanas.

W finale spotkali się:
Kacper Rzetelski, Kacper Zduńczyk, Kornel Emerle, Damian Wojtczak, Gracjan Puchalski.

Pierwsze miejsce wywalczył Kacper Rzetelski (8 zwycięstw, 0 przegranych w finale) – od początku turnieju faworyt rozgrywek.

Drugie miejsce zajął Gracjan Puchalski (5 zwycięstw, 3 przegrane w finale).

Trzecie miejsce zdobył Kacper Zduńczyk (4 zwycięstwa, 4 przegrane w finale).

Puchary finalistom wręczył Miłosz Gawrysiak – kierownik hali sportowej GCKSiR w Krośniewicach, opiekun i sędzia turnieju.

 google round logo  zdjęcie
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here