UK Bookmakers

Softballistki w Pradze

Justyna Szadkowska.

20170701 142328W dniach 29 czerwca - 1 lipca 2017r. drużyna Steel Angeles wzięła udział w Praskim Softballowym Tygodniu. Był to kolejny turniej, dzięki któremu zawodniczki zdobywały doświadczenie w walce z lepszymi od siebie, ale też uczyły się mężnie znosić porażki.

Pierwszego dnia zawodów Praga przywitała wszystkich deszczem, więc zaplanowane mecze zostały odwołane. Na szczęście już wieczorem wyszło słońce, a organizatorzy przystąpili do przygotowania boisk na następny dzień. Przez kolejne dwa dni drużyna rozegrała cztery mecze z reprezentacją Polski U-16, reprezentacją Czech U-16 oraz gospodarzami – Eagles Praga. Niestety, z tego turnieju zespół Steel Angeles wraca na tarczy, gdyż przegrał swoje mecze. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że poziom drużyn biorących udział w zawodach był wysoki. Reprezentacja Czech U-16 nie straciła ani jednego punktu w tych zawodach w żadnym z czterech spotkań. Trzeba przyznać, że krośniewiczanki bardzo się starały i nie można im odmówić braku ambicji. Z meczu na mecz radziły sobie coraz lepiej, a w ostatnim spotkaniu napędziły stracha Eagelsom, gdyż w przedostatniej zmianie meczu było tylko 9 do 8. Kilka błędów Aniołków w obronie i dobra gra Czeszek w ataku w końcówce meczu pozwoliły im cieszyć się z wygranej 17 do 8.

Zawodniczki krośniewickiej drużyny, bogatsze o kolejne doświadczenia, dalej przygotowują się do swojego najważniejszego startu w tym roku, czyli Mistrzostw Polski Juniorek, które odbędą się we wrześniu. Wytrwały trening, systematyczna praca i optymizm z pewnością przełożą się na wyniki w turniejach, a sukcesy przecież nie od razu przychodzą. Starać się warto, bo softball znów stał się dyscypliną olimpijską. W programie Letnich Igrzysk w Tokio w 2020 r. zostaną rozegrane zawody softaballowe i baseballowe. Dziewczyny, możecie zacząć marzyć o olimpiadzie, zwłaszcza że jednym z pięciu kandydatów do organizacji kolejnych igrzysk jest… Los Angeles! (decyzja zapadnie 13 września, na najbliższym posiedzeniu MKOl). Do boju, do boju, do boju, Aniołki!

Zarząd klubu i wszystkie zawodniczki drużyny Steel Angeles

serdecznie dziękują Firmie Expom Spółka z o.o. w Krośniewicach

za wsparcie finansowe wyjazdu,

bez którego koszty dla uczestników byłby dużo wyższe.

 

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here