UK Bookmakers

Pierwszy wakacyjny turniej sportowy

Justyna Szadkowska.

 DSC0457W sobotę, 1 lipca 2017r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało turniej piłki siatkowej. Tym razem regulamin przewidywał udział drużyn 6-osobowych w kategorii OPEN (drużyny mogły składać się zarówno z mężczyzn, jak i kobiet). Zamierzeniem organizatorów było rozegranie zawodów w plenerze, na boisku wielofunkcyjnym (stadion miejski), jednak warunki atmosferyczne w tym dniu skutecznie przeszkodziły w realizacji przedsięwzięcia w tej lokalizacji. Całość imprezy przeniesiono do hali sportowej GCKSiR w Krośniewicach. 
W turnieju wzięły udział cztery drużyny – dwa zespoły z Kutna oraz dwa z Krośniewic. Ze względu na liczbę zgłoszonych drużyn organizator zdecydował o grze w systemie ,,każdy z każdym”, po dwa sety rozegrane do 15 pkt., a w przypadku tie-breaka – trzeci set również do 15 pkt. Ogółem odbyło się sześć spotkań, które dostarczyły wielu emocji, a wszyscy uczestnicy siatkarskich zmagań pokazali się z jak najlepszej strony. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł zespół Kutno Team, wygrywając wszystkie swoje spotkania, drugie miejsce wywalczyła drużyna Andersen Steel z Kutna, trzecie zajęła drużyna Bezimienni z Krośniewic, a czwarte – zespół PPC Krośniewice. Wszyscy dobrze się bawili, a po zakończonym turnieju wzajemnie sobie gratulowali i życzyli dalszych sukcesów. Turniej sędziował Jacek Postolski – instruktor zatrudniony w GCKSiR w Krośniewicach. Funkcję sędziego punktowego pełnił Damian Wacławski, stażysta, który był także odpowiedzialny za oprawę muzyczną imprezy. Na koniec uroczyście wręczono pokaźne puchary oraz dyplomy, ale najważniejszym efektem zawodów była porcja ruchu i świetna atmosfera, bo zdrowie to efekt dobrej kondycji fizycznej i pogody ducha.
 
Gminne Centrum zaprasza na kolejne wakacyjne turnieje siatkówki  tradycyjnej i plażowej. Z pewnością nie można będzie rozgrywać ich w hali, bowiem w najbliższych dniach rozpoczyna się remont obiektu, a po jego zakończeniu nowa nawierzchnia z pewnością będzie sprzyjała sportowcom. I wtedy Krośniewice pokonają Kutno…
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here