UK Bookmakers

TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO DLA DOROSŁYCH

Administrator.

11714501 468419919992758 1161246842 nW sobotę, 11 lipca zakończył się turniej tenisa ziemnego dla dorosłych – pierwsze z serii zawodów organizowanych przez GCKSiR w ramach IV Krośniewickich Zmagań Olimpijskich. Jak co roku rozgrywki przyciągnęły najlepszych zawodników z Krośniewic i okolic, a każdy stanął do boju z przeciwnikami z silną motywacją i wolą walki godną graczy uczestniczących w meczach Wimbledonu. Rozgrywkom od początku towarzyszyły sportowe emocje, radość, a przede wszystkim dobra zabawa, ale niektóre fragmenty gry zasługiwały na bardzo wysoką ocenę, wyrównane wymiany i precyzyjne serwisy stały niekiedy na takim poziomie, że nie powstydziliby się ich profesjonalni tenisiści.
Turniej trwał od 1 do 11 lipca, a w szranki stanęło 7 graczy. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym” w terminach dogodnych dla zawodników. Codziennie rozgrywano dwa, niekiedy trzy spotkania (ogółem w ramach turnieju odbyło się 21 meczy). Rozgrywki toczyły się na boisku wielofunkcyjnym przy stadionie miejskim w Krośniewicach, a gdy aura nie pozwalała – również w hali sportowej GCKSiR. Mimo że pogoda nie rozpieszczała zawodników (upał na zmianę z deszczem i silnym wiatrem), nie zrezygnowali oni z uczestnictwa, a mecze przyciągały również liczne grono kibiców, którzy przybywali, by dopingować swoich faworytów.
Pierwsze miejsce wywalczył Miłosz Gawrysiak, który od początku triumfował w turnieju i wygrał wszystkie swoje spotkania. W meczu finałowym w tie-breaku (2:1) pokonał Macieja Albińskiego, a ten z kolei zajął ostatecznie, po starciu z Marcinem Wlazińskim, drugie miejsce. Trzecie miejsce wywalczył Łukasz Konopa, który wygrał po zaciętej walce i długich wymianach z Marianem Chmieleckim. Tak więc czwarte miejsce zajął Marian Chmielecki, piąte – Marcin Wlaziński, szóste – Patryk Dąbrowicz, siódme – Krzysztof Kartowski.
Wszyscy tenisiści otrzymali pamiątkowe dyplomy, a nagrodą za trzy czołowe miejsca były dodatkowo statuetki i medale.
Runda finałowa: sety
Miłosz Gawrysiak vs Maciej Albiński 6:4 | 4:6 | tie-break 7:5 2:1
Maciej Albiński vs Marcin Wlaziński 6:2 | 6:3 2:0
Łukasz Konopa vs Marian Chmielecki 7:6| tie-break 7:5 2:0

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here