UK Bookmakers

Siata przy regga(l)e

Administrator.

DSC 0772Pod taką nazwą w piątek, 8 maja odbył się turniej piłki plażowej drużyn trzyosobowych na boisku GCKSiR w Krośniewicach. Rozgrywki zainaugurowały tegoroczny sezon. Siatkówka w plenerze cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przyciąga wielu miłośników aktywnego wypoczynku z Krośniewic i okolicy.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn z Kutna i Krośniewic (15 zawodników i 9 zawodniczek). Drużyny podzielono w drodze losowania. W grupie A znalazły się następujące zespoły: S.I.D. Team, Klasa 3A (gimnazjum), Perła Team i NoName, natomiast grupę B tworzyły: Słodziaki, Bezimienni, M.A.J Team i Galaktik Team.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 16:00 i trwały niemal do 20:00. Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Sety rozgrywano do 15 punktów, a każdy mecz do dwóch wygranych setów, na zasadach piłki siatkowej. Po rozegraniu 16 spotkań wyłoniono zwycięzcę, którym została drużyna M.A.J Team z Kutna w składzie: Agnieszka Chodorowska, Jakub Malec i Marcin Kowalczyk (stali uczestnicy imprez siatkarskich organizowanych przez GCKSiR). II miejsce wywalczyła kolejna kutnowska drużyna, S.I.D. Team w składzie: Iga Chodorowska, Damian Wronkowski i Sebastian Lipiec, a na III miejscu znalazła się drużyna z Krośniewic – Bezimienni, czyli Weronika Walczak, Piotr Albiński i Krzysztof Lewandowski.

Rozgrywkom kibicowali przyjaciele zawodników i miłośnicy siatkówki, a w gronie publiczności znalazły się również przedstawicielki władz samorządowych – burmistrz Julianna Barbara Herman, radna Beata Czerwińska oraz pracownice Urzędu Miejskiego w Krośniewicach – Katarzyna Kotlińska i Krystyna Pawłowska.

Statuetki, medale i dyplomy dla zwycięzców oraz dyplomy pamiątkowe dla uczestników turnieju wręczyli organizatorzy – dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach Małgorzata Przygodzka, sędzia główny turnieju, pracownik GCKSIR Miłosz Gawrysiak oraz sędzia pomocniczy i spiker Paweł Górnik. Oprócz tradycyjnych trofeów wręczono także symboliczne owocowe nagrody– grapefruit, pomarańczę i cytrynę, przyznane zwycięzcom stosownie do wielkości. W turnieju, który miał promować postawy prozdrowotne nie mogło zabraknąć zdrowych nagród.

Dodatkową atrakcją imprezy były bezalkoholowe drinki przyrządzane i serwowane przez uczennice Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. dr. A. Troczewskiego w Kutnie. Ekipa w składzie: Dominika Golińska, Karolina Krygier, Monika Wróblewska, Weronika Bednarek i Angelika Sobczak zaproponowała zawodnikom i kibicom znakomite drinki owocowe, przekonując, że napoje bezalkoholowe mogą dobrze smakować i pięknie wyglądać. Potrzebny jest tylko pomysł i odrobina chęci. Warto podkreślić, że dwie uczestniczki zespołu barmańskiego to mieszkanki Krośniewic, zdobywające umiejętności zawodowe w kutnowskiej szkole. Opiekę nad ekipą sprawowała Ewa Żydowo-nauczyciel. W roli osobistego fotografa grupy wystąpiła Kinga Zielińska.

Turniejom piłki plażowej w GCKSiR tradycyjnie towarzyszy muzyka reggae. Ciepłe jamajskie rytmy najlepiej pasują do pisaku, słońca oraz uroku piątkowego popołudnia, kiedy nigdzie nie trzeba się spieszyć i można pozwolić sobie na relaks. Inauguracyjna impreza udowodniła, że dobra zabawa udaje się bez alkoholu. Kolejne tegoroczne turnieje pozwolą miłośnikom i kibicom spotykać się w piątkowe popołudnia i rywalizować, a w ciągu całego sezonu można korzystać z piaszczystego boiska i szlifować formę.

picasa logo.jpg ZDJĘCIA

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here