UK Bookmakers

Turniej Bilarda

Administrator.

20230204 165955W sobotę, 4 lutego 2023 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało i przeprowadziło w hali sportowej turniej bilarda dla dorosłych. W turnieju wystąpiło ośmiu zawodników. Turniej został rozegramy systemem pucharowym, a o kolejności spotkań w parach zadecydowało losowanie. Sobotnie rozgrywki przysporzyły uczestnikom wiele pozytywnych emocji. Mecze obfitowały w precyzyjne uderzenia i zagrywki taktyczne. Najważniejszym aspektem wydarzenia było jednak aktywne spędzenie czasu. Pierwsze miejsce w turnieju zdobył Arkadiusz Cichoński, drugą lokatę zajął Michał Szadkowski, a trzecią Marcin Sobczak. Gratulujemy zwycięzcom dobrej techniki gry, a wszystkim uczestnikom turnieju życzymy dalszych sukcesów sportowych.

FOTORELACJA zdgoogle 96dp

Turniej Siatkówki „Gramy dla WOŚP”

20230129 135147
W ostatnią niedzielę stycznia 2023 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach włączyło się w organizację 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na hali odbył się turniej piłki siatkowej „Gramy dla WOŚP”, podczas którego zawodnicy, rodziny zawodników, kibice oraz lokalna społeczność wspierała wolontariuszy WOŚP wrzucając do puszek pieniądze na szczytny cel. W turnieju wzięło udział sześć zespołów: Velago, Potężne Kaczory, Lider Szczawin, Nekoma, Janusze oraz FireBoys Fabianki. Ostatnia z drużyn przyjechała do nas aż z okolic Włocławka. Drużyny w drodze losowania przez kapitanów poszczególnych drużyn zostały podzielone na dwie grupy. Kibice z zapartym tchem przyglądali się długim wymianom piłek. Były też asy serwisowe, imponujące bloki oraz mocne zbicia. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Velago, drugie miejsce wywalczyła drużyna Potężnych Kaczorów, a trzecią lokatę zajął Lider Szczawin. Dziękujemy wszystkim drużynom za włączenie się w akcję i wspólną rywalizację. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach.