UK Bookmakers

Obchody Święta Niepodległości – „Gramy dla Niepodległej”

Administrator.

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach wraz z Urzędem Miejskim w Krośniewicach zorganizowało imprezę sportową pod hasłem Gramy dla Niepodległej. Wydarzenie miało miejsce 11 listopada 2021r. w hali sportowej i było formą upamiętnienia 103. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Gośćmi honorowymi byli poseł na Sejm RP Tadeusz Woźniak, starosta kutnowski Daniel Kowalik oraz członek zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski.

Obchody Święta Niepodległości – bieg

Justyna Szadkowska.

 DSC0804Kolejne rocznice odzyskania niepodległości świętujemy w różny sposób – czasem w programie obchodów jest więcej wydarzeń kulturalnych, innym razem w przeważają propozycje sportowe. Tym razem Święto Narodowe uczciliśmy na kilka sposobów, więc każdy mógł wybrać coś dla siebie. 

I Memoriał Generała Mieczysława Rysia- Trojanowskiego

Administrator.

 DSC0073W sobotę, 6 listopada 2021r. odbył się I Memoriał Generała Mieczysława Rysia – Trojanowskiego. Turniej strzelecki zorganizowano z okazji obchodzonej niedawno (21 października) 140. rocznicy urodzin krośniewiczanina, który poświecił się karierze wojskowej i był cenionym współpracownikiem Józefa Piłsudskiego. Trojanowski należał do grona 66 strzelców, którzy jako pierwsi zdali egzamin oficerski, był też posiadaczem ,,Parasola” – odznaki Związków Strzeleckich nadawanej przez Piłsudskiego absolwentom tajnej szkoły oficerskiej (czasy przed I wojną światową, a więc również przed odzyskaniem niepodległości). Wśród zaproszonych na turniej gości była burmistrz Katarzyna Erdman. Rodzinę wywodzącego się z Krośniewic oficera reprezentował Grzegorz Bandachowicz.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here