UK Bookmakers

WALKING FUTBOL – DEBIUT

Justyna Szadkowska.

 DSC0417 copy18 września 2020r. na stadionie miejskim w Krośniewicach odbyło się spotkanie z animatorami nowej jak na warunki polskie dyscypliny sportowej, tzw. piłki nożnej chodzonej. Walking futbol, jako forma rekreacji ruchowej mniej intensywnej niż tradycyjna piłka nożna, przeznaczony jest dla osób w kategorii wiekowej +50. Dyscyplina powstała w 2011r. w angielskiej miejscowości Chesterfield. W Polsce zaczęto ją uprawiać w 2019 roku. 

Wieści sportowe z Krośniewic – start Czesława Błaszczyka w biegu na 100 kilometrów

Justyna Szadkowska.

FB IMG 1599937113544W dniach 28-30 sierpnia 2020r. w Pabianicach odbył się festiwal biegów ultra pod nazwą ABM Jędraszek Ultrapark Weekend. Na starcie supermaratonu, w którym biegacze musieli pokonać 100 km, nie zabrakło mieszkańca Krośniewic, ultramaratończyka Czesława Błaszczyka, pracownika firmy EXPOM.

Czesław Błaszczyk biega od lat i regularnie startuje w imprezach biegowych. Nie zawsze są to dystanse ultra, ale warto przypomnieć, że w ubiegłym roku krośniewiczanin brał udział w biegu czterdziestoośmiogodzinnym, pokonując w tym czasie 245,666 km. Zajął wówczas 10. miejsce w kategorii open i 2. w swojej kategorii wiekowej, czyli M 50.

EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA – RAJD ŚLADAMI GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA

Justyna Szadkowska.

 DSC0671W sobotę, 12 września 2020r. w ramach programu Europejskich Dni Dziedzictwa odbył się rajd rowerowy związany tematycznie z gen. Władysławem Andersem, bohaterem tegorocznych wydarzeń EDD w Krośniewicach. Rajd miał na celu podróż do miejsc, które stanowią znak pamięci o Generale na terenie gminy Krośniewice. W wydarzeniu wzięły udział dwie grupy rowerzystów.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here