UK Bookmakers

,,Krośniewickie Maki” - 13. edycja imprezy patriotycznej

Justyna Szadkowska.

 DSC0643W piątek, 10 maja 2019r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach po raz trzynasty zorganizowało Gwiaździsty Rajd Rowerowy ,,Krośniewickie Maki”.Impreza od pierwszej edycji ma formę memoriału upamiętniającego postać gen. Władysława Andersa. Aspekty sportowe i historyczne przenikają się, tworząc rodzaj święta patriotycznego adresowanego do młodych ludzi, którzy przy okazji uczestnictwa w rajdzie poznają życie i działalność wojskową patrona, a w tym roku szczególną uwagę zwrócono również na bitwę o Monte Cassino w związku z 75. rocznicą jednego z najbardziej zaciętych starć z Niemcami w czasie II wojny światowej, zakończonego zatknięciem polskiej flagi na klasztornym wzgórzu w dniu 18 maja 1944r.

Sportowa majówka z GCKSiR

Administrator.

W środę, 1 maja 2019r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało sportową majówkę. W wydarzeniu wzięły udział 82 osoby – 70 rowerzystów i oraz 12 miłośniczek spacerów z kijkami nordic walking. Spotkanie obu grup nastąpiło w Pernie. Leśna Klasa z pięknym krajobrazem  była wymarzonym miejscem na wspólny wypoczynek, zwłaszcza w ciepły majowy dzień, gdy wiosenna przyroda ukazuje całą swoją krasę.

III Mistrzostwa Krośniewic w Piłce Siatkowej

Administrator.

 DSC0051W sobotę, 27 kwietnia 2019r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało III Mistrzostwa Krośniewic w Piłce Siatkowej. Turniej przeznaczony dla drużyn 6-osobowych w kategorii open odbywa się cyklicznie i cieszy się dużym zainteresowaniem. Organizator zastrzegł, że w rozgrywkach może wziąć udział ograniczona liczba drużyn, a o zakwalifikowaniu decydowała kolejność zgłoszeń. Lista uczestników zapełniła się w ciągu 48 godzin od ogłoszenia informacji na portalach społecznościowych, co świadczy o popularności piłki siatkowej wśród sportowców amatorów. W przyjętym systemie rozgrywek chodziło o to, by zawodnicy jak najwięcej czasu spędzili na boisku i poczuli przyjemność intensywnej siatkówki turniejowej.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here