UK Bookmakers

Informacja

Justyna Szadkowska.

gym 148632 1280Zapraszamy do siłowni!

 

 Od środy, 24 czerwca br. wznawia działalność

siłownia GCKSiR w Krośniewicach.

Do odwołania będzie czynna od poniedziałku

do piątku w godz. 10.00- 18.00, z przerwą

techniczną od godz. 14.00 do 14.30.

 Jednocześnie w sali mogą ćwiczyć dwie osoby, dlatego warto telefonicznie zarezerwować wejście (tel. 785 242 502).

Każdy użytkownik musi pamiętać o zabraniu niezbędnych akcesoriów – ręcznika, obuwia sportowego na zmianę, maseczki lub przyłbicy (do używania w czasie przemieszczania się w budynku; podczas ćwiczeń nie obowiązuje zasłanianie ust i nosa). Bez wyżej wymienionego wyposażenia nie będzie można wejść do budynku hali sportowej.

 

Informacja

Justyna Szadkowska.

Hala wolna!

Od 20 maja 2020r. hala wznawia działalność. Można uprawiać sport, jednak zgodnie z obowiązującym prawem niemożliwe jest udostępnianie szatni. Obowiązuje zmiana obuwia. Grupy chętne do korzystania z obiektu zapraszamy

od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 20.00.

Zgłoszenia przyjmuje kierownik – tel. 785 242 502.

Informujemy, że siłownia nadal jest niedostępna dla użytkowników. Również obiekty infrastruktury zewnętrznej bez nadzoru instruktorskiego (boisko do siatkówki plażowej, siłownia zewnętrzna przy ul. Kwiatowej, skatepark, tor bmx, bieżnia, trybuny) oraz place zabaw są niedostępne i przebywanie na nich stanowi złamanie prawa. Cierpliwości! Zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze.

Zapraszamy na boisko wielofunkcyjne na stadionie w godz. 15.00- 19.00 – czekają mili instruktorzy.

Informacja

Administrator.

Kolejne majowe ,,odmrożenie” – 

zapraszamy na boisko wielofunkcyjne!

 

Od soboty, 9 maja 2020r. otwarte będzie boisko wielofunkcyjne (ul. Kolejowa 21, stadion). Można z niego korzystać codziennie od godz. 15.00 do 19.00, także w weekendy. Na boisku może przebywać jednocześnie 6 osób oraz instruktor. Sport można tam uprawiać bez maseczki, ale nadal istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa w czasie przemieszczania się – nie zapomnijcie o tym! Przypominamy, że przemieszczać się bez opiekuna mogą tylko osoby powyżej 13. roku życia. 

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami mogą być udostępniane tylko te otwarte obiekty infrastruktury sportowej, na których możliwa jest kontrola liczby osób korzystających i przestrzeganie zasad profilaktyki (dezynfekcja). Przebywanie na stadionie – na płycie boiska i na trybunach jest niedozwolone. Nie wolno korzystać z toru BMX, ze skateparku, z siłowni zewnętrznej przy ul. Kwiatowej i z boiska do siatkówki plażowej – uprawianie sportu na tych obiektach stanowi złamanie prawa. Nie jest możliwe korzystanie z placów zabaw. 

 

Bardzo prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa i w trosce o innych

stosować się do tych wymogów.

TURNIEJ SIATKÓWKI DRUŻYN MIESZANYCH

Administrator.

W niedzielę, 23 lutego 2020r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. W rywalizacji wzięły udział sześcioosobowe zespoły, w składzie których obowiązkowo musiała znaleźć się przynajmniej jedna zawodniczka i zagrać na boisku. Swój udział w zawodach zgłosiły 4 drużyny, lecz ostatecznie wystąpiły 3 z nich, toteż zaplanowany wcześniej system rozgrywek, za aprobatą uczestników, zmieniono na ,,każdy z każdym” do trzech wygranych setów (liczba punktów w secie zgodna z podstawowymi zasadami piłki siatkowej, czyli 25). 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here