UK Bookmakers

Rowerem na IX Odyseję Historyczną

Justyna Szadkowska.

 DSC0228

W sobotni poranek, 21 lipca 2018r. przy hali sportowej w Krośniewicach zebrała się grupa miłośników rowerowych wycieczek, by wspólnie wyruszyć na trasę rajdu do Leszczynka i wzorem lat ubiegłych wziąć udział w IX Zlocie Grup Rekonstrukcji Historycznych „Odyseja Historyczna”. Ponieważ zainteresowanie turystyką rowerową i historią w niecodziennym wydaniu jest duże, lipcowy rajd do Leszczynka na stałe wpisał się w harmonogram rajdów rowerowych organizowanych przez GCKSiR.

Na rowerach do Głogowca

Justyna Szadkowska.

 DSC0980 copyW sobotę, 9 czerwca 2018 r. odbyła się I Rowerowa Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu k/Kutna, zorganizowana we współpracy Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach i miejscowej parafii. Wzięło w niej udział 58 rowerzystów, a kilka osób przybyło innymi środkami lokomocji. Rajd zabezpieczały dwa radiowozy policji z Krośniewic oraz samochód techniczny ks. proboszcza Tomasza Jackowskiego. Wyjazd był bardzo udany – spełniony został cel religijny i sportowy, zgodnie z misją obu podmiotów, które przygotowały rajd.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here