UK Bookmakers

Inauguracja pierwszej w Polsce Powiatowej Ligi Teqball

Administrator.

W niedzielę 27 listopada 2022 roku w hali sportowej GCKSiR w Krośniewicach odbyła się inauguracja pierwszej w Polsce Powiatowej Ligi Teqball. Turniej został zainagurowany z inicjatywy Tomasza Marciniaka - dyrektora ds. rozwoju i promocji Polskiego Związku TeqbALL. Imprezę oficjalnie rozpoczął Starosta Kutnowski – Daniel Kowalik. W lidze wzięło udział osiem reprezentacji gmin z powiatu kutnowskiego. Dalsze rozgrywki będą organizowane raz w miesiącu, za każdym razem w innej gminie. Każdy zespół w turnieju rozegrał dwa spotkania singlowe i jeden deblowy w ramach jednego meczu. Wszystkie drużyny biorące udział w imprezie otrzymały oryginalną piłkę do gry w Teqball. Już niedługo (10 grudnia) następne emocjonujące wydarzenie w hali sportowej GCKSiR w Krośniewicach - Mistrzostwa Krośniewic w Piłce Halowej.

II Memoriał Generała Mieczysława Rysia - Trojanowskiego

Administrator.

W sobotę 26 listopada 2022r. w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się II Memoriał Generała Mieczysława Rysia – Trojanowskiego. Turniej strzelecki zorganizowano po raz drugi na terenie gminy Krośniewice, tym razem w ramach zadania publicznego wspartego ze środków publicznych Burmistrza Krośniewic. Organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej przy współpracy kutnowskiego oddziału Ligi Obrony Kraju, Stowarzyszenia Historycznego „Pułk 37” oraz Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach. Turniej miał na celu upamiętnienie i popularyzację słynnego krośniewiczanina. W zawodach wzięło udział 42 strzelców, którzy zmierzyli się w dwóch kategoriach wiekowych – młodzież (w wieku 11-18 lat) i dorośli. Imprezę poprowadziła Julita Szczepankiewicz – członek zarządu TPZK, a zarazem inicjatorka turnieju. Na koniec turnieju do uczestników trafiły puchary, dyplomy, gadżety, wydawnictwa i słodycze ufundowane przez Burmistrza Krośniewic oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej. Nagrody wręczyli Burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman, przedstawiciel organizatora Julita Szczepankiewicz oraz kierownik hali sportowej GCKSiR w Krośniewicach Miłosz Gawrysiak. Oprócz zwycięzców uhonorowano również najmłodszego i najstarszego uczestnika zawodów.

Turniej bilarda klasycznego

Administrator.

received_677610710545422_copy_copy.jpgW sobotę, 22 października 2022 roku odbył się w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach turniej bilarda klasycznego. W sobotnie popołudnie do turnieju zgłosiło się ośmiu uczestników. Zawodnicy zostali podzieleni drogą losowania na dwie grupy. W grupach rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym. Do półfinału zakwalifikowała się najlepsza dwójka zawodników z każdej grupy, która zagrała tym razem systemem na krzyż. Najlepszy zawodnik grupy A zagrał na zawodnika z drugą lokatą z grupy B i odwrotnie. Poziom gry był wyrównany, lecz obfitował w wiele spektakularnych zagrań.

Zakończenie sezonu Bałtyckiej Ligi Softballu

Administrator.

received 407369044933625Softballowy Klub Sportowy, którego zawodniczki w sezonie jesienno-zimowym trenują na naszej hali sportowej uczestniczył niedawno w turnieju w Pradze. W ostatni weekend natomiast zakończył się pierwszy, historyczny sezon Bałtyckiej Ligi Softballu. Dziewczyny z Krośniewic zajęły miejsce na pierwszym, najwyższym stopniu podium! Gratulujemy, kibicujemy, pomagamy!

FOTORELACJA zdgoogle 96dp
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here