UK Bookmakers

Sportowe zakończenie karnawału – I Wirtualny Bieg Ostatkowy

Justyna Szadkowska.

W dniach od 11 lutego (tłusty czwartek) do 15 lutego (ostatki) Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało imprezę sportowo-rekreacyjną pod nazwą I Wirtualny Bieg Ostatkowy w Krośniewicach. Celem było zachęcenie mieszkańców do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i wprowadzenie elementu zabawy do pandemicznej monotonii, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Co prawda zima zaskoczyła mrozem i śniegiem, wydawać się więc mogło, że warunki atmosferyczne ograniczą aktywność w terenie. Nasi mieszkańcy wiedzą jednak, że skoro jest zima, to musi być zimno, więc niestraszny był im marsz czy bieg w takich warunkach, zwłaszcza że nie zabrakło też pięknej aury ze słońcem.

Siłownia GCKSiR w Krośniewicach po metamorfozie

Administrator.

 DSC0602Najbliższy poniedziałek, 18 stycznia miał być dniem odmrożenia wielu dziedzin naszego życia. Niestety, chyba jeszcze nie pora na radość, bo termin obowiązywania obostrzeń przedłużono do końca stycznia. Wiemy, że entuzjaści pracy nad masą i rzeźbą są zniecierpliwieni, ale cóż… Trzeba poczekać kolejne dwa tygodnie z nadzieją, że szczepienia w połączeniu z minimalizacją kontaktu sprawią, iż 1 lutego otworzymy dla odbiorców podwoje hali sportowej i wszystko zacznie wracać do normy. 

OGŁOSZENIE

Justyna Szadkowska.

W związku z trwaniem kwarantanny narodowej, informujemy, 

że do 17 stycznia 2021 r. aktualnie obowiązujące przepisy nie pozwalają na prowadzenie usługowej działalności hali sportowej. Przedłużono też okres niedostępności siłowni dla odbiorców.

Ośrodek Kultury nadal prowadzi działalność w ograniczonym zakresie, bez udziału publiczności. Możliwe jest jedynie przygotowywanie programów i nagrań prezentowanych online na stronie internetowej instytucji.

Biblioteka Publiczna udostępnia księgozbiór na dotychczasowych zasadach, z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here