UK Bookmakers

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Administrator.

20190927 11072329 września – dzień urodzin polskiej pisarki i redaktorki pism dziecięcych Janiny Porazińskiej to ustanowiony przez Polską Izbę Książki Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Oddział dla dzieci Biblioteki Publicznej zaprosił z tej okazji dzieci z Miejskiego Przedszkola w Krośniewicach. Odbyły się dwa spotkania, w których uczestniczyły Krasnoludki z wychowawczynią Justyną Piotrowską oraz Żabki z wychowawczynią Krystyną Marciniak. 

Wizyty rozpoczęły się oczywiście od głośnego czytania. Pierwsza z grup poznała historię Szopa – bohatera książki M. D. Arnold pt. „Mogę wejść?”, natomiast druga wysłuchała opowiadania o wilczych szczeniętach, bohaterach książki S. Herrmann „Wilczki”. Dzieci z zainteresowaniem i uwagą śledziły losy bohaterów książek, by na koniec z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem dyskutować o ich przygodach. 

Kolejnym punktem spotkania było grupowe wykonanie jesiennych obrazków, co dzieciom udało się wyśmienicie, a efekty artystycznych działań przedszkolaków można podziwiać w bibliotece, gdyż prace zdobią ściany czytelni Oddziału dla dzieci. 

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i zapewnieniem o kolejnych odwiedzinach w bibliotece. Trzeba dodać, że obietnica została spełniona – instytucja już zyskała kilku nowych czytelników.

zdgoogle 96dp zdjęcia

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here