UK Bookmakers

Słone obrazki

Administrator.

20190326 154013We wtorek, 26 marca 2019r. w oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach odbyły się kolejne warsztaty literacko-plastyczne. Tematem wiodącym spotkania była wiosna we wszystkich przejawach, jakie daje nam w darze natura.

Po krótkiej rozmowie na temat technik plastycznych, dzieci samodzielnie wykonały wiosenną mozaikę, używając kleju i kolorowej soli. Tak powstały wielobarwne motyle, wiosenne kwiatki, zieloniutkie trawki, a wszystko oświetlone żółtymi promykami słońca. Uczestnicy warsztatów byli dumni ze swoich kompozycji i z pewnością niejeden raz w wolnych chwilach będą tworzyć różne obrazki, stosując kolorową sól jako materiał plastyczny.

W dalszej części zajęć, podczas spotkania z książką, młodsze dzieci wraz z rodzicami przeglądały nowości czytelnicze biblioteki, a starsze opowiadały o ostatnio przeczytanych książkach, ich bohaterach i przygodach. Spotkanie zaowocowało pewnym odkryciem czytelniczym – książki szwedzkiego pisarza Ulfa Starka, znanego z twórczości dla dzieci, okazały się niezwykle interesujące zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, toteż cała grupa zgodnym chórem poleca ich lekturę. W krośniewickiej bibliotece dostępne są następujące tytuły tego autora: „Jak tata pokazał mi wszechświat” i „Jak mama została Indianką”.

 google round logo zdjęcia 
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here