UK Bookmakers

Drugi etap konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”

Administrator.

 DSC0040W dniach 24-26 kwietnia w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Kutnie odbyły się rejonowe eliminacje konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”. Gminę Krośniewice reprezentowało 7 recytatorów w trzech kategoriach wiekowych, wyłonionych w wyniku eliminacji zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną. Na podium kutnowskiego konkursu znalazły się trzy osoby. Adrian Dopieralski w kategorii klas I-III zajął drugie miejsce. W kategorii klas VII – VIII i gimnazjum również drugie miejsce zajęła Daria Śliwińska, a trzecią lokatę w tej samej grupie zdobyła Magdalena Kaczmarek. W kategorii klas IV-VI jury wyróżniło Jana Marciniaka.

Adrian i Daria zakwalifikowali się do finału konkursu, który odbędzie się 25 maja w Książnicy Płockiej. Wówczas młodzi recytatorzy będą mieli szansę, by drugie miejsca zamienić na pierwsze… Powodzenia!

google round logo  zdjęcia

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here