UK Bookmakers

Wyjątkowa laurka na Dzień Ojca

Justyna Szadkowska.

 DSC0343Maj i czerwiec obfitują w rodzinne święta, po Dniu Matki i Dniu Dziecka przyszedł czas na przygotowania do świętowania Dnia Ojca. Oddział dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach, organizując 19 czerwca 2018r. ostatni w tym roku szkolnym warsztat czytelniczo-artystyczny, zaproponował dzieciom wykonanie wyjątkowych laurek dla wyjątkowych tatusiów. Zanim jednak dzieci przystąpiły do pracy, przeczytane zostały wiersze znanych już dzieciom autorek Agnieszki Nożyńskiej – Demianiuk „Tata” oraz Marty Wysockiej- Jóźwiak „Wspaniały tata”. Wiersze stały się okazją do opowiadania o własnych przygodach przeżywanych z tatą, o tym, czego można się od taty nauczyć i w co można się z nim bawić (z różnym skutkiem...). Dzieci miały tyle do powiedzenia, że trudno było zakończyć tę część zajęć i przejść do wykonywania zadania.

Uczestnicy zajęć najpierw wycinali z kolorowego papieru wzory koszul, odpowiednio je składali i przyklejali do laurek. Następnie pięknie przyozdabiali, a ich kreatywność nie miała końca. Każda kartka była oryginalna i pomysłowo wykończona. Z pewnością po raz pierwszy tatusiowie otrzymali takie laurki, jedyne w swoim rodzaju.
Tym razem oprócz zaplanowanego zadania na dzieci czekała niespodzianka. W związku z trwającym Mundialem uczestnicy mogli wykonać małą papierową koszulkę kibica, przydatną w kibicowaniu podczas meczu Polska-Senegal, który zaczynał się tuż po zakończonych warsztatach. W związku z tym dzieci wyjątkowo sprawnie wykonywały swoje prace, by zdążyć do domu przed pierwszym gwizdkiem i jeszcze przygotować sobie strefę kibica przed telewizorem, z tatą oczywiście, bo z nim kibicuje się najlepiej.

google round logo zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here