UK Bookmakers

Nie tylko kwiatki na Dzień Matki

Justyna Szadkowska.

 DSC0453Dzień Matki jest jednym z najważniejszych dni w roku. Wtedy to dzieci chętnie wymyślają prezenty, które mają przynieść radość, a mamy cieszą się zarówno z laurek, kwiatów, kanapek z serem przygotowanych przez dziecko, jak i ze zwykłego długopisu kupionego w kiosku, bo nieważne, co się dostaje, ważne że ze szczerego serca. Długotrwałe rozmyślanie czy ustalanie z rodzeństwem planu działania czasem przysparza najmłodszym kłopot, dlatego Oddział dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach pospieszył z pomocą i zaproponował zrobienie prezentu dla mamy w ramach majowego warsztatu czytelniczo- artystycznego.

Zajęcia odbyły 22 maja 2018 r. i rozpoczęły się tradycyjnie od przeczytania krótkich tekstów literackich, tym razem były to wiersze Agnieszki Nożyńskiej- Demianiuk „Kiedy będę duża...” i „Mama” oraz Marty Wysockiej- Jóźwiak „Co lubi mama?”.
Po krótkiej dyskusji, w której wykorzystano tematykę wysłuchanych tekstów, dostrzeżono występujące w nich podobieństwa oraz skonfrontowano wydarzenia z doświadczeniami z życia, nadszedł czas na wykonanie pracy, która miała stać się oryginalnym prezentem z okazji Dnia Matki. Zadaniem dzieci było ozdobienie techniką decoupage wcześniej odpowiednio przygotowanych tub po chipsach, które miały stać się wyjątkowymi i eleganckimi pojemniczkami na płatki kosmetyczne. Dzieci z całej gamy wzorzystych serwetek wybierały takie motywy, które spodobają się mamom, będą pasowały kolorystycznie do wystroju łazienek czy po prostu były zachwycająco piękne. Każdy miał na swoją pracę inny pomysł, ale wszystkie były bardzo udane i estetyczne. Nie obyło się jednak bez łez, gdy coś nie szło po myśli autora, w końcu dzieło miało stać się upominkiem dla najważniejszej osoby na świecie! Wszyscy wychodząc z zajęć, mieli nadzieję, że mamy będą równie zadowolone z prezentów jak ich wykonawcy, którzy włożyli dużo serca i bardzo się starali, żeby prace były wręcz idealne.
Która z mam nie chciałaby dostać doskonałej pod względem formy i designu tuby na płatki kosmetyczne, z sercem w środku? Nie ma takiej mamy!

google round logo zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here