UK Bookmakers

Spotkanie autorskie z Kazimierzem Szymeczką

Justyna Szadkowska.

kszymeczkoWydawnictwo Literatura we współpracy z bibliotekami w ramach akcji „Z książką na walizkach” corocznie zaprasza kilku autorów i ilustratorów na trzydniową imprezę czytelniczą, której pierwsze dwa dni przeznaczone są na spotkania autorskie. Od kilku lat Biblioteka Publiczna w Krośniewicach uczestniczy w akcji i z tej okazji 10 maja odbyło się spotkanie z Kazimierzem Szymeczką – pisarzem, laureatem międzynarodowego konkursu literackiego „Uwierz w siłę wyobraźni”.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, a jego tematem była książka „A to historia! Opowiadania z dziejów Polski”, w której autor z pomocą trzech moli książkowych – Historynka, Wierszynka i Militarka w przystępny dla młodego czytelnika sposób opowiada dzieje Polski od chrztu aż do roku 1989. Pisarz ma w swoim dorobku nie tylko książki dla dzieci, ale jest także autorem tekstów adresowanych do młodzieży. W ciekawy sposób opowiadał o sobie i swoich książkach. Chętnie odpowiadał na pytania dotyczące zarówno twórczości, jak i życia prywatnego. Uczestnicy spotkania mogli zakupić książki i otrzymać dedykację z autografem autora. Biblioteka również skorzystała z tej możliwości i uzupełniła księgozbiór o pozycje, których brakowało w zbiorach.

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here