UK Bookmakers

„NOC BIBLIOTEK” ZE SMERFAMI

Administrator.

 DSC0503W piątek, 22 maja 2015r. do Biblioteki Publicznej, Odział dla Dzieci i Młodzieży na ,,Noc Bibliotek” przybył Papa Smerf, smerfy i Gargamel. W bibliotece rozlokowała się wioska smerfów, a w pobliżu niej stanął zamek słynnego czarodzieja, który w bajkowym świecie był sąsiadem sympatycznych niebieskich stworzeń.

Motywem przewodnim zabaw było opowiadanie Peyo Creations „Smerfowa nauka”, które dzieci głośno przeczytały. Uczestnicy spotkania wykonali kolorowe smerfowe domki i przystąpili do zabaw integracyjnych pod przewodnictwem Harmoniusza i Smerfetki. Przy smerfowych rytmach odbyły się tańce z kolorowymi balonami, sztafeta Łasucha, wyścigi w pudełkach, smerfne hula-hop i taniec Gargamela z miotłą. W smerfnym worku ulokowano rekwizyty, a zadaniem dzieci było odgadnięcie, do którego smerfa należą poszczególne rzeczy.

Wszystkie zabawy były smerfne. Wykonywaniu poszczególnych zadań towarzyszył śmiech, toteż czas minął niepostrzeżenie – jak zwykle przy dobrej zabawie. Biblioteka nocą wygląda zupełnie inaczej niż w dzień, a ta niezwykła aura z pewnością pozytywnie nastawiła uczestników zajęć i wpłynęła na poprawę ich nastroju. Była to noc radości – smerfna noc. W domu nikt już chyba nie czytał przed snem… 

picasa logo.jpg ZDJĘCIA

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here