UK Bookmakers

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Administrator.

DSC 0092W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w dniu 11 maja 2015r. odbyło się pasowanie na czytelnika w Bibliotece Publicznej, Oddział dla Dzieci i Młodzieży w Krośniewicach. W pasowaniu uczestniczyli uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach. Dzieci przybyły pod opieką wychowawców – Magdaleny Kacprowicz, Małgorzaty Stasiak i Jarosława Morawskiego.

Pierwszoklasistów i zaproszonych gości przywitała kierownik Biblioteki Publicznej Małgorzata Smolczewska-Gałka.

Po wysłuchaniu części artystycznej i złożeniu przyrzeczenia, pasowania dokonały burmistrz Krośniewic Julianna Barbara Herman, dyrektor Przedszkola Miejskiego w Krośniewicach Jadwiga Jóźwiak oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach Małgorzata Przygodzka. Na pamiątkę pasowania  uczniowie otrzymali książeczki.

Następnie dzieci zapoznały się z księgozbiorem w bibliotece, zasadami wypożyczania i dowiedziały się, jak postępować, by zapewnić książkom długie życie. Pierwszoklasiści wysłuchali też bajki Pawła Beręsewicza pt. ,,Akcja ratunkowa”.

Ostatnim punktem programu wizyty były zabawy integracyjne, w których uczestniczyły wszystkie dzieci. Najmłodsi powinni bowiem kojarzyć to miejsce jako gościnne, przyjazne dzieciom.

Dla wielu był to początek przygody z biblioteką. Może na całe życie?

picasa logo.jpg ZDJECIA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here