UK Bookmakers

Modna pani Jesień – warsztaty czytelniczo-artystyczne

Administrator.

20211013 164652W środę, 13 października 2021r. w oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty czytelniczo-artystyczne, których tematem przewodnim była Modna pani Jesień. Tradycyjnie zajęcia rozpoczynają się w godzinach popołudniowych – trwają od 15.00 do 17.00. Tym razem było trochę inaczej. Tuż przed godziną 10.00 pojawili się pierwsi uczestnicy – krośniewickie przedszkolaki. Była to grupa Misie z wychowawczynią Justyną Piotrowską. Na rozgrzewkę dzieci pomalowały farbami figurki jeży wykonane z zimnej porcelany, a następnie wysłuchały krótkiej historyjki (wymyślonej przez bibliotekarza) o biegającej po polach pani Jesieni. Opowiastka była wstępem do wykonania kolejnej pracy plastycznej zgodnej z tematem warsztatów. Zadanie nie było proste, bo należało zaprojektować fryzurę pani Jesieni z liści, a następnie przykleić ją na przygotowanym szablonie. Przedszkolaki poradziły sobie doskonale, powstały długie i krótkie, mniej lub bardziej gęste, a na pewno modne i kolorowe czupryny. 

Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek

Administrator.

P1060868W środę, 29 września 2021r. w oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach, w ramach akcji Z książką na walizkach, odbyło się spotkanie z Agnieszką Frączek – autorką książek dla dzieci i popularyzatorką wiedzy o współczesnej polszczyźnie. Pisarka w swoich utworach często wykorzystuje zabawy językowe, pisze dla najmłodszych o homofonach, homonimach, przysłowiach. Jest też autorką serii książek logopedycznych. Na co dzień wykłada wiedzę o języku na Uniwersytecie Warszawskim. W 2019r. otrzymała tytuł Ambasadora Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here