UK Bookmakers

„Psim zaprzęgiem przez życie” – spotkanie autorskie z Krzysztofem Nowakowskim

Administrator.

W środę, 27 kwietnia 2022r. w oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach odbyło się spotkanie autorskie pt. Psim zaprzęgiem przez życie. Gościem był Krzysztof Nowakowski – pisarz, podróżnik, fotograf. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy V i VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach pod opieką nauczycielek Beaty Lipskiej i Moniki Pachlińskiej. 

GOŚCIE W BIBLIOTECE

Administrator.

20220407 092529W czwartek, 7 kwietnia 2022r. bibliotekę odwiedzili trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej im. gen. W. Andersa w Nowem wraz z nauczycielami – Sławomirą Woźniak i Julitą Szczepankiewicz. Podczas spotkania dzieci zapoznały się z księgozbiorem biblioteki i pracą bibliotekarza. Dowiedziały się, jak zostać czytelnikiem oddziału dla dzieci i młodzieży oraz ile książek można jednorazowo wypożyczyć.

Pisanki, baranki…

Administrator.

20220406 164016W środę, 30 marca 2022r. w oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach odbyły się warsztaty czytelniczo-artystyczne pt. Pisanki, baranki… Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania fragmentów książki, tym razem była to pozycja Britty Teckentrup pt. Jajko, która doskonale pasowała do tematyki warsztatów i zbliżającej się Wielkanocy. Uczestnicy dowiedzieli się z niej m.in. o największych, najmniejszych i najdroższych jajach na świecie, o roli jajka w sztuce, religii i mitologii, o obyczajach i obrzędach wielkanocnych w różnych krajach, o tradycyjnym zdobieniu jaj i wykorzystaniu motywu złotego jaja w literaturze.

GMINNE ELIMINACJE KONKURSU „PIĘKNIE BYĆ CZŁOWIEKIEM”

Administrator.

20220324 093441W czwartek, 24 marca 2022r. w oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem” organizowanego przez Książnicę Płocką.

Rok 2022 został ogłoszony przez Radę Miasta Płock Rokiem Władysława Broniewskiego, w związku z tym tegoroczna edycja konkursu poświęcona została twórczości poety, który tutaj się urodził i tutaj spędził swą młodość. 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here