UK Bookmakers

Podarunek dla ,,Andersówki”

Justyna Szadkowska.

Świetlica Osiedlowa im. gen. W. Andersa otrzymała ostatnio kilka komputerów. Podczas ferii zimowych Dorota Szlozer z Bydgoszczy (była mieszkanka Krośniewic) ofiarowała komputer stacjonarny mieszkańcom korzystającym z oferty świetlicy. Natomiast 21 marca 2018 r. firma Polfarmex z Kutna przekazała do „Andersówki” nieodpłatnie 4 laptopy. Wszystkie otrzymane komputery, choć używane, są sprawne i z pewnością się przydadzą. Świetlica oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Osoby, które chciałyby nauczyć się podstaw obsługi komputera i korzystania z Internetu, są również mile widziane. Mogą skorzystać z pomocy instruktora w tym zakresie.

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach serdecznie dziękuje ofiarodawcom – pani Dorocie Szlozer oraz Panom Markowi Wośko i Maciejowi Aksmanowi z firmy Polfarmex za życzliwość i zrozumienie potrzeb ,,Andersówki”.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here