UK Bookmakers

Na sportowo w „Andersówce”

Justyna Szadkowska.

na sportowo w AndersówceKrośniewicka „Andersówka” słynie nie tylko jako miejsce urodzin gen. W. Andersa. W obiekcie organizowane są również imprezy o charakterze patriotycznym, kulturalnym i rekreacyjnym. Jedna z nich odbyła się 17 czerwca 2017 r. Tego dnia w świetlicy osiedlowej „Andersówka” spotkali się miłośnicy ping-ponga,  aby wziąć udział w Turnieju Tenisa Stołowego im. Henryka Leszczyńskiego. Oprócz dobrej zabawy, aktywnego spędzenia wolnego dnia i zdrowej rywalizacji w duchu fair play, uczestnikom przyświecał jeszcze jeden cel. Upamiętnienie pana Henryka Leszczyńskiego- wspaniałego tenisisty i mieszkańca Osiedla im. gen. W. Andersa. Pan Henryk bardzo lubił spędzać czas w świetlicy osiedlowej i oddawał się bez reszty ulubionemu zajęciu – grze w tenisa. Nie miał sobie równych. Wygrywał z niejednym młodzieniaszkiem, zdobywając szacunek i sympatię. Gospodarzem turnieju była Jolanta Zagajewska instruktor GCKSiR w Krośniewicach. To z Jej inicjatywy zorganizowano turniej poświęcony mieszkańcowi Osiedla nr 3 im. gen. W. Andersa. 
 W czerwcowych zmaganiach wzięli udział między innymi syn i wnuk pana Henryka, a wśród osób kibicujących znalazła się pani Maria – mama i babcia tenisistów. Rodzina pana Leszczyńskiego również świetnie  gra w tenisa, o czym świadczą poniższe wyniki. Sędziowali panowie Andrzej Płócienniczak oraz Janusz Jędrzejczak. Laureatami tegorocznego Turnieju Tenisa Stołowego im. Henryka Leszczyńskiego zostali: 
 
 w I  kategorii wiekowej od 5-17 lat:
I miejsce Damian Szymczak
II miejsce Patryk Tomczak
III miejsce Bartłomiej Leszczyński 
 
w II kategorii wiekowej od 18 lat:
I miejsce  Andrzej Popielarczyk, z Kutna 
II miejsce Sławomir Leszczyński z Kutna
III miejsce  Piotr Zachmac 
 
Nagrody ufundowało GCKSiR w Krośniewicach. To była ostatnia impreza poprowadzona przez Jolantę Zagajewską instruktora GCKSiR w Krośniewicach w ulubionej przez Nią  „Andersówce”.
 
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here