UK Bookmakers

Płonie ognisko w ,,Andersówce”

Administrator.

IMAG4783 BURST003W sobotę, 16 maja 2015r. od godzin przedpołudniowych trwały przygotowania do kolejnego spotkania integracyjnego mieszkańców Osiedla im. gen. Władysława Andersa. Świetlica, potocznie zwana ,,Andersówką”, jest dla tej części miasta miejscem, gdzie można zaznać niewątpliwej przyjemności spotkania z sąsiadami w sytuacji zabawy, rozrywki, rekreacji. Pierwsza tego rodzaju uroczystość miała miejsce z okazji Dnia Kobiet, czyli 8 marca, a zgromadziła ponad czterdziestoosobową grupę mieszkańców. Trzeba podkreślić, że uczestnikami byli wówczas nie tylko członkowie lokalnej społeczności, ale też inni krośniewiczanie, którzy odczuli potrzebę spędzenia czasu w miłej atmosferze spotkania towarzyskiego. Sobotnie ognisko było więc kontynuacją pomysłu integrowania uczestników poprzez zabawę.

Częścią ,,techniczną” spotkania zajął się zarząd osiedla z przewodniczącą Wiesławą Stefaniak na czele (wsparcie mieszkańców i członków zarządu było nieocenione), natomiast część kulturalną, animacyjną i muzyczną przygotowało GCKSiR w Krośniewicach, reprezentowane przez instruktora świetlicy Jolantę Zagajewską. O godz. 16.00 zapłonęło ognisko, a nieco później zapach pieczonych kiełbasek rozprzestrzeniał się po całym osiedlu. Zarówno dzieci, jak i dorośli uczestnicy biesiady mogli wziąć udział w konkursach, muzyka porywała do tańca, a wszyscy poddali się nastrojowi wspólnej zabawy.          Podsumowaniem spotkania była jednoznacznie wypowiedziana opinia uczestników: ,,oby takich imprez było więcej”. ,,Kiedy następne spotkanie?– pytano. GCKSiR jest otwarte na inicjatywy, więc współpraca w dziedzinie integracji może się rozwijać z powodzeniem. Po to między innymi są samorządy i lokalne jednostki kultury. 

picasa logo.jpg ZDJĘCIA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here