UK Bookmakers

Dbajmy o wspólną własność!

20200715 152949Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zleciło montaż nowych, profesjonalnych bramek tulejowanych do piłki nożnej na stadionie (bramki  o wymiarach 7,32 x 2,44 m, z odciągami w typowych stopach fundamentowych wraz z siatkami do piłki nożnej o grubości PE 4mm). Potrzeba zakupienia i montażu nowych bramek wynikała ze zużycia i trwałego uszkodzenia elementów bramek poprzednio wykorzystywanych. Instalacja nowych siatek wraz z odciągami zaplanowana jest na 24 lipca 2020 r. ze względu na zachowanie odpowiedniego czasu potrzebnego, by proces wiązania betonu był skuteczny, a zainstalowane w ten sposób bramki były bezpieczne i solidnie przytwierdzone do podłoża. 

Wszystkich użytkowników płyty boiska prosimy o wykorzystywanie wyposażenia oraz elementów infrastruktury, w tym bramek stadionowych, zgodnie z ich przeznaczeniem i poszanowanie zarówno nowo zakupionych elementów, jak i od wielu lat wykorzystanych. Stadion jest ogólnie dostępny. Wielu mieszkańców uprawia tam sport, spędza czas z dziećmi – temu ma służyć obiekt. Jednak liczne grono użytkowników i sąsiadów postępuje niezgodnie z regulaminem i zasadami kultury – niszczy, demoluje wyposażenie i ogrodzenie, śmieci (worki z domowymi odpadami wyrzucane są zza parkanu na stadion zamiast do śmietników osiedlowych). Stadion nie może być miejscem wyprowadzania psów na spacer, o czym informują tablice (również systematycznie niszczone). Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że potrzebna jest inwestycja w ogrodzenie, nowe trybuny, bieżnię. Zapewniamy, że gdyby GCKSiR posiadało odpowiednie fundusze, zrealizowano by remont. Na ten cel potrzeba jednak kilku milionów złotych, z czego połowę muszą stanowić środki własne, czyli naszej gminy Nie istnieją projekty, w których można pozyskać 100% kwoty potrzebnej na inwestycję w obiekt sportowy. Stary czy nowy stadion – będzie taki, jak go będziemy szanować. Buduje i remontuje się go mozolnie, z trudem zdobywa pieniądze, a zniszczyć można bardzo szybko.

zdgoogle 96dp zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here