UK Bookmakers

„Wszystko będzie dobrze!”

82dd002971078e84b6a5c3d5a3b6

Krośniewiczanie świetnie znają Program Dotacyjny ,,Niepodległa”. W ubiegłym roku i przed dwoma laty dzięki środkom pozyskanym w konkursach zorganizowanych przez Biuro Programu wspólnie świętowaliśmy 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Były to piękne wydarzenia, które skupiły wokół wspólnego celu wielu naszych mieszkańców. Widowiska uliczne, koncerty, mecz retro i inne działania zapewne na długo pozostaną w pamięci wykonawców i odbiorców.

Pracownicy Biura, realizując ideę solidarności społecznej i potrzebę jednoczenia ludzi w trudnym czasie, zaproponowali przygotowanie utworu muzycznego pt. Wszystko będzie dobrze. Gratulujemy pomysłodawcom, Wojciechowi Byrskiemu – autorowi tekstu i muzyki, a także wykonawcom piosenki. 

Ważne, by w chwilach potrzeby umieć pomóc, by móc się zjednoczyć, by dodać sobie otuchy. Jeszcze wszystko będzie dobrze, szanowni krośniewiczanie! Jeszcze przyjdzie taki dzień, gdy będziemy się wspólnie cieszyć i powiemy wtedy: bardzo się za Wami stęskniliśmy!

Biuro Programu „Niepodległa” wyraża zgodę na dowolne udostępnianie utworu.

NIEPODLEGŁA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here