UK Bookmakers

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ – NOWY PROJEKT REALIZOWANY WSPÓLNIE Z ŁDK

IMG 20200130 123310Współdziałanie GCKSiR w Krośniewicach z Łódzkim Domem Kultury rozwija się i wkracza na nowe obszary. W miniony czwartek (30 stycznia 2020r.) delegacja instytucji w osobach dyrektor Małgorzaty Przygodzkiej i kierownik Ośrodka Kultury Justyny Szadkowskiej wzięła udział w uroczystym podpisaniu porozumień, w oparciu o które realizowana będzie współpraca w ramach IV edycji projektu Lokomotywą po wiedzę, po raz pierwszy dostępnego dla krośniewiczan. 

Partnerami projektu są następujące podmioty: Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Instytut Architektury Tekstyliów Politechniki Łódzkiej oraz 32 instytucje kultury województwa łódzkiego, w tym GCKSiR w Krośniewicach.

Projekt zakłada realizację warsztatów bazujących na idei zrównoważonego zarządzania zasobami środowiska. Wszystkie działania merytoryczne projektu ukierunkowane będą na stworzenie pokazu mody ekologicznej Eco fashion

W projektowanie odzieży przyjaznej dla środowiska będą bawić się drugoklasiści z Krośniewic, a końcowy efekt ich pracy zyska niezwykłą oprawę. Każdy, kto zechce, będzie mógł obejrzeć finalny pokaz mody w Ośrodku Kultury OSPa. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w rywalizacji indywidualnej i grupowej, starając się wykazać pomysłowością, starannością wykonania strojów i znakomitymi rozwiązaniami praktycznymi. Udział w projekcie zapowiada się więc niezwykle atrakcyjnie, bowiem będzie rozwijał kreatywność uczestników i uczył myślenia o środowisku poprzez nadawanie elementom ubioru drugiego życia. 

Honorowy patronat nad projektem sprawuje Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber. W czwartkowym spotkaniu Urząd Marszałkowski reprezentował wicemarszałek Zbigniew Ziemba.
Projekt dofinansowany został ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

zdgoogle 96dp zdjęcia

lokomotywa powiedze logo wyciete

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here