UK Bookmakers

Weekend Małej Ligi w Kutnie z udziałem krośniewickiej drużyny softballowej

IMG 20190426 183031789 HDRW dniach 26-28 kwietnia obiekty Małej Ligi Baseballu i Softballu w Kutnie zostały opanowane przez dzieci uprawiające ten sport. Weekendy Małej Ligi, bo tak nazywa się program, w ramach którego odbywają się turnieje, mają na celu stworzenie wszystkim drużynom możliwości treningu oraz udziału w rozgrywkach na profesjonalnych obiektach. Na pierwszy z trzech planowanych weekendów zjechały drużyny z Kędzierzyna-Koźla, Gdańska, Wrocławia, Osielska, Warszawy. W turnieju softballu nie zabrakło oczywiście Krośniewic. Grupa licząca 25 osób przez trzy dni trenowała i rozgrywała mecze na najlepszych obiektach w Polsce. Dla znacznej części drużyny rozegrane sparingi były pierwszymi meczami w życiu. Pogoda dopisała, więc program zajęć został zrealizowany w 100% i szczęśliwie, bez kontuzji wszyscy zadowoleni wrócili w niedzielę do domów.

W trakcie trzeciego weekendu, w dniach 7-9 czerwca, odbędą się Mistrzostwa Polski Małych Lig 2019, a jednocześnie będą to eliminacje do Turnieju Kwalifikacyjnego Mistrzostw Europy i Afryki Małej Ligi 2019.

Najbliższe rozgrywki, w których wezmą udział krośniewiczanki, odbędą się w dniach 17-19 maja. Wszystkich, którzy chcieliby dopingować młodzież uprawiającą softball, drużyna zaprasza na obiekty kutnowskiej Małej Ligi.

zdgoogle 96dp zdjęcia

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here